Biz Kimiz ?

CNS MÜHENDİSLİK faaliyetlerini sürdürürken ilgili ulusal standartlara uygun sistemlerin projelendirilmesi ve yapımında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şirket teknik kadrosu konusunda uzman yetki belgeli mühendisler  teknikerler, formenler, montaj ustaları ve LOYD,TÜV,UGETAM gibi kuruluşlardan sertifikalandırılmış kaynakçılar istihdam edilmektedir.

1999 yılından günümüze genel taahhüt sektöründe hizmet veren CNS MÜHENDİSLİK yurt içinde birçok projeye imza atmıştır. Sektöre atıldığımız günden beri kaliteyi yakalamak ve ondan ödün vermemek, her zaman en büyük hedefimiz olmuştur. Doğalgaz, LPG ve mekanik tesisat konularında faaliyet göstermek üzere kurulan CNS MÜHENDİSLİK  uzun Yıllar AYGAZ,  LİPET ve TOTAL A.Ş. 'ye LPG sistem montaj müteahhidi olarak iş hayatına girmiş daha sonra iş kollarını genişleterek  GARANTİ KOZA İNŞAAT, ÜLKER GIDA, MERCEDES-BENZ TÜRK  A.Ş’ye  mekanik tesisat müteahhitti olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız Makine Müh. Odasından Doğalgaz, Mekanik Tesisat ve Yangın Tesisatı konularında SMM Belgesine sahiptir. EPDK, İGDAŞ, PALGAZ , TRAKYADAŞ (ÇATALCA), DERGAZ (DÜZCE), AGDAŞ, KARGAZ, AKSARAYGAZ, AKMERCAN BATIKAR (ZONGULDAK+ÇAYCUMA+BARTIN) ve BİLECİK BOLUGAZ sertifikalarına sahiptir.